top of page
_32x (1) 2.png

CLIENT

Про клієнта

Які думки рояться в голові, коли чуєш слово «ЖКГ»? Абонентські книжки, очікування, заявки, рутина… Сьогодні більшість рутинних завдань можна довірити віртуальному помічнику. Чат-бот ніби створений для роботи у сфері ЖКГ, адже він завжди у хорошому настрої, не йде обідати та швидко та цілодобово обробляє заявки.

Чат-бот не вимагає спеціального ПЗ, працює в будь-якому зручному для користувача месенджері й взагалі завжди поряд із мешканцем у його смартфоні.

photo_2020-08-19_19- (1).png
_32x (1) 2.png

DONE

Про виконану роботу

Frame.png

У рамках роботи над цим проєктом ми реалізували CRM систему для управління всіма бізнес-процесами, яка об'єднала у собі кожного співробітника та його персональні завдання, а також бухгалтерію, роботу з постачальниками та підрядниками, звітність та всі взаємодії з жителями безпосередньо.

Крім цього, було розроблено та реалізовано чат-бот для швидкої та зручної комунікації з жителями. Дані CRM та чат-бота були синхронізовані за допомогою спеціального API.

_32x (1) 2.png

RESULTS

Про результати

Frame.png

Готовий чат-бот ЖеКа 24Н поєднав безліч можливостей для користувачів:

  • Автоматичні персоналізовані оповіщення та повідомлення, щоб кожен мешканець вчасно отримував важливу інформацію (про аварії та запланований ремонт, про збори та відповідні строки платежів).

  • Прийняття показань всіх приладів обліку та можливість сформувати необхідні квитанції.

  • Швидка та зручна оплата послуг ЖКГ.

  • Реєстрація заявок на послуги ЖКГ та контроль за ходом їх виконання у реальному часі.

  • Консультації з будь-яких питань у сфері ЖКГ, зокрема, щодо уточнення забутого тарифу на воду або нагадування про неоплачені комунальні послуги.

У результаті впровадження чат-бота з боку клієнта відзначалося значне скорочення часу та ресурсів часу та роботи, які раніше витрачалися співробітниками на обробку рутинних завдань та щоденних питань від мешканців. Тоді як висока продуктивність чат-бота та можливість проведення персоналізованих масових розсилок забезпечила зростання сервісу з часом, а разом із ним і збільшення лояльності мешканців.

bottom of page