top of page

ГОЛОВНА > ПОСЛУГИ > ВІДЕОПРОДАКШН

cameоra-1598620-(1).png

CRM

_32x (1) 2.png

Відеопродакшн

Використання рекламних та промо роликів для просування є найдієвішим інструментом у маркетинговій стратегії будь-якої компанії. Рекламні кампанії, що передбачають розповсюдження відеоконтенту, підвищують поінформованість аудиторії щодо бренду, збільшують відвідуваність сайтів і кількість продажів та замовлень, а також формують позитивну репутацію та асоціацію з вашою компанією.

camera-1598620 (1).png
_32x (1) 2.png

DONE

Відеопродакшн від +KARMA

Untitledуу-1.png

Візуальна диференціація бренду

Бренд – це ментальна конструкція, яка живе в уяві потенційних клієнтів та є набором стійких асоціацій, пов'язаних з емоціями, відчуттями та досвідом взаємодії з вашою компанією. Важливою складовою бренду є його ефективна ідентифікація та візуальна диференціація. Ваш бренд має відрізнятись за зовнішніми ознаками від конкурентів, запам'ятовуватися споживачам і підтримувати свій позитивний імідж. Все це має відбивати основні цінності, підходи та методи діяльності вашої компанії та спільно працювати для її розвитку.

Uукtitled-1.png

Просування на YouTube

Сотні тисяч годин відео щодня завантажуються на YouTube, а багатомільйонна аудиторія глядачів і можливість переглянути відеоролик із будь-якої точки земної кулі роблять цей інструмент вкрай ефективним для просування вашого бренду чи продукту. Просування каналу на YouTube – це комплексні заходи щодо оптимізації відеоконтенту для  утримання цільової аудиторії, покращення факторів ранжування роликів і підняття їх позиції в пошуковій видачі за певними запитами користувачів, спрямовані на подальшу монетизацію даного трафіку.

projector- (1).png
_32x (1) 2.png

CONTAINS

Замовити відеоконтент «під ключ» у +KARMA

82-removebg-preview (1).png

Потужний та універсальний інструмент для онлайн-просування, який підходить для будь-яких майданчиків – від корпоративного сайту до телебачення. Це може бути яскрава розповідь про компанію чи інформативний відеоогляд її продукту, який захопить безроздільну увагу ваших потенційних клієнтів.

Лаконічний спосіб розповісти про діяльність вашої компанії, створити про себе позитивне враження у цільової аудиторії та потенційних бізнес-партнерів. Щоб зняти презентаційний ролик про компанію, нам необхідно дізнатися про вашу унікальну історію, визначити особливості вашого бренду та у вигідному світлі представити усі ваші переваги.

Короткий відеоролик, який ефектно та ефективно презентує ваш бренд чи майбутню подію. Такий матеріал має швидко зачепити увагу потенційного клієнта, зацікавити його та надихнути продовжити знайомство з вашим брендом. Ще один привід замовити проморолик – якщо ви хочете популяризувати ваш бренд і заручитися довготривалою лояльністю цільової аудиторії.

Це можуть бути презентаційні фільми, фільмування з заходів, відеоролики про діяльність компанії, короткі відео для презентацій, семінарів та зустрічей із діловими партнерами. Також, корпоративне відео стане в пригоді, якщо вам потрібно професійно та вигідно висвітлити будь-яку подію, що стосується вашої компанії.

Дозволяє максимально повно та наочно показати найкращі сторони вашого продукту, а також його детальне зображення з усіх ракурсів. Це незамінний інструмент для інтернет-комерції, оскільки товари, на які можна подивитися не лише на фото, але й на відео, залучають до покупки більшу кількість зацікавлених клієнтів.

Наразі відео займає майже 80% трафіку користувачів у соціальних мережах. Актуальні відео подобаються аудиторії та отримують більше вірусного поширення, ніж традиційні текстові публікації та фотографії. Саме тому просування у соцмережах не має достатньої ефективності без регулярного використання відео, отже, якісний відеоконтент – невіддільна частина стратегії SMM та побудови сильного бренду.

bottom of page