top of page
_32x (1) 2.png

CLIENT

Про клієнта

«Укртелеком» – це велика українська телекомунікаційна компанія, що є найбільшим оператором фіксованого зв'язку в Україні та лідером серед провайдерів Інтернету. Цей оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни.

_32x (1) 2.png

GOALS

Про завдання, що поставив перед нами замовник:

На початку роботи над цим проєктом замовник поставив перед нами такі завдання:

  • розробити дизайн цільових сторінок для збирання інформації про клієнтів та подальшого надання їм послуг;

  • розробити дизайн рекламних матеріалів для численних рекламних кампаній

 

Після активного розвитку цього проєкту ми тривалий час комплексно співпрацювали з замовником у рамках розв’язанні digital-завдань щодо численних рекламних кампаній для «Укртелеком».

_32x (1) 2.png

DONE

Про виконану роботу

Frame.png

У ході роботи над проєктом ми провели глибокий аналіз цільової аудиторії та сформували її портрет для розуміння реалізації наступних маркетингових кроків.

Після цього ми розробили дизайн посадкової сторінки, ґрунтуючись на брендбуку компанії та досягли підвищення швидкості завантаження цільової сторінки для покращення досвіду використання.

Також, провели роботу з базою даних та оптимізували мобільну версію цільової сторінки для її максимальної адаптивності та комфорту користувачів. Крім цього, провели розробку адаптивного модуля, заснованого на місцезнаходження користувача.

 

Після успішного запровадження вищезазначеного проєкту, ми протягом тривалого часу працювали над розробкою дизайну та рекламних матеріалів для замовника. Відтак, ми розробили дизайн більше ніж 10 посадкових сторінок щодо нових послуг компанії та опікувалися їхнім щорічним оновленням, створювали рекламні банери різних форматів (у тому числі анімаційні), а також розробляли банери для зовнішньої реклами, що розміщувалися на білбордах, сітілайтах і рекламних плакатах в різних містах України.

_32x (1) 2.png

RESULTS

Про результати

Frame.png

Розроблена посадкова сторінка дозволила досягти цілей та завдань, поставлених перед нами замовником, зокрема, щодо збору відомостей про клієнтів та подальшого надання їм послуг компанії, а також коректного збору таких відомостей у клієнтській базі.

 

Крім того, розроблені у період з 2020 *перевірити* до 2022 року посадкові сторінки та рекламні банери, створені у рамках рекламних кампаній для «Укртелеком», отримали високі показники конверсії та зібрати відомості про клієнтів для подальшого надання їм послуг компанії.

bottom of page