top of page
_32x (1) 2.png

CLIENT

Про клієнта

«Україна 24» – загальнонаціональний інформаційно-аналітичний телеканал.

_32x (1) 2.png

GOALS

Про завдання, що поставив перед нами замовник:

Замовник звернувся до нас з метою за допомогою комплексного підходу до використання digital-інструментів вивести новинний канал на ринок та розбудувати серед цільової аудиторії знання про створення нового ТБ каналу «Україна 24» за допомогою рекламних інтеграцій.

 

Ми мали збільшити кількість переглядів контенту на YouTube та обійти проблему великої кількості інших каналів новин в ефірі.

_32x (1) 2.png

DONE

Про виконану роботу

Frame.png

У ході роботи над проєктом ми розробили дизайн посадкової сторінки для компанії, що мав відповідати фірмовому стилю «Україна 24» та поширювати серед цільової аудиторії знання щодо нового новинного телеканалу, який з’явився в ефірі.

 

Також, ми займалися розробкою дизайну для рекламних креативів для Xtra TV і новин, які згодом використовувалися для рекламних кампаній у контекстно-медійній мережі Google, YouTube, пошуковій системі Google та Facebook.

_32x (1) 2.png

RESULTS

Про результати

Frame.png

За результатами виконаної роботи ми отримали стабільне збільшення відвідувачів посадкової сторінки, а також високі показники конверсії, який перевищив планові показники на 160%.

bottom of page