top of page
_32x (1) 2.png

CLIENT

Про клієнта

ТМ «Натурвіль» і ТМ «Сяйвір» – це торгові марки компанії ТОВ «УПГ-Інвест», що забезпечує повний цикл виробництва м'яса індички за європейськими преміум-стандартами.

_32x (1) 2.png

GOALS

Про завдання, що поставив перед нами замовник:

Замовник звернувся до нас для розробки сайту для ТМ «Натурвіль» і ТМ «Сяйвір». Попередній веб-сайт компанії був неякісно оптимізований і забезпечував поганий досвід користування, а тому замовник зазначив про його нестабільну відвідуваність та слабку конверсію.

 

Наше завдання – розробити сайт, який яскраво розповість історію ТМ «Натурвіль» і ТМ «Сяйвір» компанії ТОВ «УПГ-Інвест» потенційним клієнтам і транслює сильні меседжі бренду та його унікальний підхід до виробництва. 


Також, ми мали врахувати ключові сторінки веб-сайту та оптимізувати його таким чином, щоб цільові користувачі бачили ТМ «Натурвіль» і ТМ «Сяйвір» у топі видачі пошукових систем за своїми запитами.

_32x (1) 2.png

DONE

Про виконану роботу

Frame.png

У ході обговорення з клієнтом ми визначили цілі проєкту та розробили стратегічний підхід, що дозволив нам якнайшвидше досягти зазначеної мети. 

Під час роботи над проєктом ми зробили наступне:

  • проаналізували попередній сайт компанії, вивчили його структуру та основні засоби маркетингових комунікацій з цільовою аудиторією;

  • дослідили сферу промислового виробництва індички в Україні для розуміння особливостей і специфіки ринку, зробили порівняльний аналіз компаній – конкурентів;

  • визначили цільову аудиторію, розробили customer journey map;

  • проробили ребрендинг веб-сайту компанії: покроково опрацювали все, від дизайну до SEO оптимізації сторінок;

  • розбудували масштабну маркетингову стратегію бренду для просування в Інтернеті.

_32x (1) 2.png

RESULTS

Про результати

Frame.png

Новий веб-сайт розроблений з урахуванням усіх запитів і потреб клієнта, визначених на початку роботи над цим проєктом. Ми розробили адаптивний сайт і забезпечили ефективний досвід користування завдяки оптимізації для мобільних пристроїв, оскільки майже половина відвідувачів заходила на нього саме зі смартфонів. 

Крім того, проведена SEO оптимізація сайту дозволила нам виділити ключові сторінки та досягти просування веб-сайту у пошуковій видачі, що збільшило кількість відвідувачів і конверсію продажів. 

bottom of page