top of page

ГОЛОВНА > ПОСЛУГИ > КОМПЛЕКСНЕ ПРОСУВАННЯ

DEVELOP

microphoneцу_ (1).png
_32x (1) 2.png

Комплексне просування

У нашому арсеналі – різні методи та інструменти комплексного просування вашого бізнесу в Інтернеті. Стратегія довгострокового розвитку проєкту та використання комплексного підходу дозволяють отримати більше органічного трафіку, збільшити конверсії та скоротити витрати на залучення нових клієнтів.

 

Комплексне просування забезпечує всебічний розвиток вашого бізнесу, але й дозволяє використовувати саме ті ефективні методи, що якнайкраще працюватимуть для ваших цілей і потреб. Завдяки великому арсеналу наших інструментів ви отримаєте сильну репутацію свого бренду, кращі позиції в пошуковій видачі, збільшення трафіку, обсягу замовлень і зростання середнього чека, а також утримаєте та підвищите лояльність клієнтів.

microphone_ (1).png
_32x (1) 2.png

SMM

Послуги SMM

Використовуючи у своєму просуванні соціальні мережі, Ви охоплюєте набагато більше потенційних клієнтів. Групи, спільноти та публічні сторінки дозволяють взаємодіяти з аудиторією в реальному часі, швидко отримувати та обробляти відгуки, підвищуючи її лояльність. У свою чергу залучення аудиторії та охоплення дозволяють домогтися збільшення продажів.

Просування та інформаційний супровід Вашого бізнесу у Facebook, Instagram, ВКонтакті, Однокласники – невід'ємна частина комплексного інтернет-маркетингу.

393799088 (1).png
_32x (1) 2.png

STEPS

Комплексне просування від +KARMA

Поділиться із нами вашими цілями та ідеями – а ми запропонуємо вам оптимальні засоби та методи для просування.

3478839.webp

Коли користувачі роздумують, чим зайнятися, куди піти або що купити, вони звертаються до Google. Ваша реклама може з’явитися перед ними саме у той момент, коли вони шукають товари або послуги, які ви пропонуєте.

Таргетована реклама в Інстаграм і Фейсбук дозволяє підвищити впізнаваність бренду та збільшити продажі продута. Щодня в Україні понад 11 мільйонів користувачів заходять до Інстаграм та понад 14 мільйонів – до Фейсбуку. Усі вони є вашими потенційними клієнтами.

SMM (Social Media Marketing) використовує соціальні платформи як канал для залучення та комунікації з цільової аудиторією, засіб просування бренду, залучення трафіку на сайт та підвищення продажів. В основі цього підходу використовуються переваги та можливості соціальних мереж

Один із ефективних інструментів для залучення цільової аудиторії та сталої комунікації з нею, що полягає у поширенні інформації щодо бренду та зміцненні його репутації. Такий релевантний контент може використовуватись на сайті компанії, в соцмережах, а також у засобах масової інформації.

Залучення інфлюенсерів, блогерів, лідерів думок, зірок, експертів для просування рекламних кампаній бренду, його послуг і продуктів за допомогою соцмереж, месенджерів та інших онлайн- і офлайн-медіаканалів. Це дозволяє підвищити лояльність аудиторії до бренду, охопити більше потенційних клієнтов і значно підвищити рівень комунікації.

Цей інструмент відрізняється географічною прив'язкою до місцевості - залучення клієнтів відбувається в межах певного радіусу щодо розташування вашої компанії. Просування спрямоване на цільову аудиторію, яка живе або працює неподалік ваших локацій продажу.

Цей підхід до просування бренду чи його продуктів відбувається за допомогою поштових розсилок. Email маркетинг є ефективним інструментом розвитку бренда, здатним не лише залучати та утримувати клієнтів, а й підвищувати їхню лояльність до бренду.

Цей інструмент передбачає залучення потенційних клієнтів з отриманням відсотка збільшення обсягу продажів. При цьому для просування продукту використовуються різні канали комунікації – веб-сайт, соціальні мережі чи інші інтернет-ресурси.

Автоматизований інструмент купівлі рекламних показів з точним таргетінгом. Це дозволяє оптимізувати рекламні кампанії безпосередньо під ваш бренд у режимі реального часу та врахувати безліч параметрів – врахувати демографічні дані, місце проживання, інтереси тощо.

_32x (1) 2.png

PRICE

Скільки коштує створення та ведення соціальних мереж?

-removebg-preview (1).png
Untitled-3.jpg

Пакет 1

 • Ведення соціальної мережі

 • Розробка рубрикатора

 • Створення постів

 • Дизайн оформлення спільноти

Untitled-2.jpg

Пакет 2

 • Таргетована реклама у Facebook, Instagram

 • Аудит та сегментація ЦА

 • Налаштування рекламного кабінету

 • Створення рекламних креативів

 • Звітність

Untitled-1.jpg

Пакет 3

 • Аналітика та розробка SMM-стратегії

 • Детальний аудит та сегментація ЦА

 • Медіа-планування

 • Розробка контент-плану

 • Створення постів

 • Дизайн оформлення спільноти

 • Таргетована реклама у Facebook/Instagram

 • Створення рекламних креативів

 • Налаштування рекламного кабінету

 • Звітність

bottom of page