top of page
_32x (1) 2.png

CLIENT

Про клієнта

«Охоронний Холдинг» – одна з великих охоронних компаній України, що динамічно розвивається з моменту свого створення та понад 8 років займає передові позиції в галузі безпеки. Загалом, під її захистом знаходиться понад 34,4 тисяч об'єктів, розташованих по всій країні.

_32x (1) 2.png

GOALS

Про завдання, що поставив перед нами замовник:

Замовник звернувся до нас з метою проведення ребрендингу та створення нової digital-стратегії для більш масштабного просування компанії в Інтернеті. В основі розробки цієї стратегії знаходилися стандартні послуги та нові спеціальні пропозиції (акції), що покликані збільшити охоплення цільової аудиторії та її лояльність до продукту, а також стимулювати прогрів потенційних клієнтів із подальшим просуванням їх по воронці продажів.

Для досягнення зазначеної мети ми запропонували провести ребрендинг компанії та запровадити новий сайт типу Langing Page, який у короткостроковій перспективі працюватиме для досягнення завдань нової стратегії просування.

_32x (1) 2.png

DONE

Про виконану роботу

Frame.png

Ми провели глибокий аналіз ринку охоронних послуг в Україні та дослідили особливості ніші та компанії замовника. Також, ми проаналізували конкурентів і визначили найкращі засоби відбудови від них через контент і комунікацію з цільовою аудиторією. 

У рамках нової стратегії та розбудови ребрендингу ми організували та провели корпоративну фотосесію для співробітників компанії, яка створювала необхідний яскравий образ «професійних охоронців», яким можна довірити найдорожче. 

На основі створеного фотоконтенту та запропонованих компанією спеціальних пропозицій (акцій), ми розробили продаючу посадкову сторінку, на якій розбудували ефективну воронку продажів, а також забезпечили технічну складову – зручний і комфортний досвід користування та адаптацію для мобільних пристроїв. 

Крім того, ми працювали над розробкою рекламних креативів (банерів, зображень та іншого візуального контенту), який використовувався у рамках рекламної кампанії.

_32x (1) 2.png

RESULTS

Про результати

Frame.png

За результатами ребрендингу та проведеної рекламної кампанії під час реалізації нової digital-стратегії ми констатували збільшення показників охоплення та залучення аудиторії. 

За допомогою зручної та наочної посадкової сторінки, а також ефективних рекламних креативів вдалося досягти підвищення впізнаваності бренду. Крім того, лендінг показав високу результативність для інформування цільової аудиторії про продукти/пропозиції компанії. Це забезпечило більше точок дотику потенційних клієнтів з продуктом та їх просування по вирві продажів для подальшої конвертації в обіг.

bottom of page