top of page

ГОЛОВНА > ПОСЛУГИ > УПРАВЛІННЯ РЕПУТАЦІЄЮ

REPUTATION

_32x (1) 2.png

Управління
репутацією

Репутація компанії – це не набір гарних слів, а актив, для підтримання якого потрібен бізнес-процес. Крім того, технічний прогрес змінив умови гри для бізнесу. З того часу, як Інтернет став невіддільною частиною щоденного життя суспільства, репутація в онлайні здатна впливати і на розвиток бізнесу, і на широке визнання особистого бренду.

9999999s.png
5s.png
_32x (1) 2.png

SMM

Підтримка репутації

Реалізація грамотної стратегії зі створення та підтримки репутації дозволяє збільшити продажі, зміцнити сильний імідж вашого бренду та зібрати навколо вашої справи справжніх прихильників із постійних клієнтів. Також, ефективна взаємодія з партнерами, фінансовими та правовими структурами дозволяє залучати матеріальні ресурси, необхідні для розвитку вашої компанії.

178ed1qn-900-removeb.png
_32x (1) 2.png

REPUTATION

Управління репутацією від +KARMA

5s (1) (1).png

SERM (Search Engine Reputation Management) – це технологія управління репутацією компанії у пошукових системах. Це дозволяє створити позитивну репутацію бренду за допомогою контенту та закцентувати її в топі видачі. Пошукові системи видаватимуть корисну інформацію, що сформує у користувачів позитивне уявлення про вашу компанію та продукти. Стратегія SERM передбачає публікацію позитивних відгуків на наявних ресурсах та заміщення ресурсів у пошуковій видачі.

Public Relations – це стратегія створення позитивного образу компанії, яка проявляється як результат того, що ви робите, що говорите і що оточення говорить про вас. На практиці це комплекс заходів, від яких залежить репутація вашого бренду та можливість завоювати підтримку та розуміння аудиторії, а також сформувати в неї точку зору та поведінку. Це регулярні, системні та тривалі зусилля, спрямовані на встановлення та підтримання позитивної комунікації та взаєморозуміння між компанією та її прихильниками.

Підбираємо оптимальну CRM відповідно до технічного завдання. Інтегруємо в систему всі модернізовані ланцюжки взаємодії для співробітників компанії, автоматизуємо комунікації з клієнтами на всіх етапах - від реєстрації заявки до виставлення рахунку. Для кожного етапу вирви продажів надаємо рекомендації, можлива розробка додаткових етапів або вирв.

Офлайн реклама – це традиційний маркетинг та спосіб розповісти потенційним клієнтам про вашу компанію та продукт за межами Інтернету. Зокрема, йдеться про розміщення оголошень на сітілайтах та у громадському транспорті, в ліфтах житлових будинків та офісів, а також розміщення реклами на радіо, телебаченні, ЗМІ. Сучасне ефективне просування – симбіоз онлайн та офлайн методів, оскільки кожен із них має свої особливості й в тісній зв'язці дає найкращий результат.

Залучення інфлюенсерів, блогерів, лідерів думок, зірок, експертів для просування рекламних кампаній бренду, його послуг і продуктів за допомогою соцмереж, месенджерів та інших онлайн- і офлайн-медіаканалів. Це дозволяє підвищити лояльність аудиторії до бренду, охопити більше потенційних клієнтів і значно підвищити рівень комунікації.

bottom of page