top of page
_32x (1) 2.png

CLIENT

Про клієнта

railx_gif.gif

«Rail-X» – український стартап, який досі не має аналогів. Це інформаційна система відстеження доступності залізничних переїздів, побудована на базі нейронної мережі від нашого партнера Ігоря Карася. 

Глобально проєкт розбудовується з 2018 року та продовжує свій розвиток, охоплюючи дедалі більше території України шляхом підключення нейронної мережі до проблемних залізничних переїздів міст.

_32x (1) 2.png

GOALS

Про завдання, що поставив перед нами замовник:

На початку роботи над проєктом ми визначили його основну мету – створення електронної системи для відстеження доступності залізничних переїздів, яка у реальному часі сповіщає користувачів про закриття/відкриття таких переїздів.

Відтак, система автоматично аналізує та передає інформацію про відкриття/закриття конкретного залізничного переїзду водіям за допомогою чат-боту Telegram, а також мобільних додатків Android та iOS.

Базова функція проєкту – аналіз черги на переїзді, збір статистичної інформації з наступним її обробленням та створення рекомендацій для водіїв щодо оптимального маршруту. Це дозволяє зменшити час очікування на переїзді та сприяє зниженню рівня заторів у місті.

__2020-12-01__183014 (1).png
_32x (1) 2.png

DONE

Про виконану роботу

Frame.png

У ході роботи над проєктом ми розробили чат-бота з функцією персонального оповіщення про залізничий переїзд на вимогу користувача.

Як це працює?

  • IP-камера працює 24/7 і розташована таким чином, щоб відкривався повний огляд на той чи інший залізничний переїзд.

  • Нейронна мережа аналізує відео з камер у режимі реального часу та вміє розпізнавати, закритий або відкритий переїзд у той чи інший момент.

  • За запитом через месенджер, Telegram-бот або мобільний додаток система інформує користувачів про поточний статус залізничного переїзду або надає персональні сповіщення.

  • На підставі зібраної за весь час історії роботи переїзду, бот формує припущення про можливі тимчасові рамки, а потім розсилає повідомлення про зміну статусу залізничного переїзду та передбачуваний термін.

_32x (1) 2.png

RESULTS

Про результати

__2020-12-01__183348.png

За результатами роботи проєкту «Rail-X» на кінець 2020 року:

  • До ботів приєдналося понад 3000 підписників і 1000 відвідувань щодня.

  • До системи приєднано вже 7 переїздів.

  • Понад 20 000 підписників у 7 каналах.

  • Понад 7000 користувачів Telegram-бота.

  • Понад 470 учасників у групі Facebook.

  • Успішна співпраця з 3 українськими компаніями.

bottom of page