top of page

ГОЛОВНА > ПОСЛУГИ > АУТСОРС

OUTSOURCING

_32x (1) 2.png
11уу111-(1).png

Маркетингова стратегія стане дієвим інструментом підвищення продажів, залучення нових клієнтів та утримання цільової аудиторії лише в тому випадку, якщо ви забезпечите послідовне та грамотне використання різних каналів комунікації та підходів до просування.

11111 (1).png

Аутсорс

_32x (1) 2.png

SOLUTION

Комплексний підхід

Ефективне рішення - передати на аутсорсинг нашим фахівцям технічні непрофільні функції та маркетингові бізнес-процеси у вашій компанії. Ми знайдемо найкращі рішення та забезпечимо комплексний підхід до маркетингу, завдяки чому ви швидко та гарантовано досягнете бажаного результату просування вашого бренду, що генерує реальний прибуток.

2-0 (1).png
_32x (1) 2.png

OUTSOURCING

Аутсорсинг від +KARMA

Ця важлива частина управління бізнес-процесами дозволяє оптимізувати та скоординувати їх завдяки заміні рутинної мануальної праці співробітників набором алгоритмів та сервісів, які використовуються для досягнення важливих операційних та фінансових цілей. Автоматизація трудомістких рутинних завдань дозволяє розвантажити порядок денний, тоді як співробітники можуть зосередитись на виконанні інших нетривіальних задач.

Система взаємодії з клієнтами CRM (Customer Relationship Management) – цифровий мозок вашого бізнесу. Цей інструмент дозволяє впорядкувати в одній панелі управління комунікацію з клієнтами та об’єднати всі канали зв’язку з ними, а також маркетинг, клієнтський сервіс та продажі. Це автоматизує бізнес-процеси у рамках стратегії розвитку компанії, організовує ефективну взаємодію з клієнтами та дозволяє виявити ризики на початковому етапі роботи, що зводить до мінімуму можливі збитки.

Делегування стратегічних та операційних маркетингових функцій вашої компанії дозволить вам досягти сталої ефективності в реалізації стратегії просування бренду. Ви зможете цілком зосередитися на своїй основній бізнес-компетенції, тоді як ми глибоко проаналізуємо ринок і конкурентів, опрацюємо цільову аудиторію, розбудуємо ефективну маркетингову стратегію та тактику, а також подбаємо про просування вашого бренду та підвищення лояльності клієнтів.

19201 (1).png

Сьогодні чат-боти є зручним рішенням для бізнесу, що продає, а також позитивним елементом іміджу компанії, який підкреслює її лояльність і орієнтованість на комфорт клієнтів. Програмування та розробка чат-бота – завдання не з простих, але підсумковий результат негайно принесе свої плоди та збільшить продаж вашого продукту.

Цей інструмент передбачає залучення потенційних клієнтів з отриманням відсотка збільшення обсягу продажів. При цьому для просування продукту використовуються різні канали комунікації – веб-сайт, соціальні мережі чи інші інтернет-ресурси.

bottom of page