top of page
_32x (1) 2.png

CLIENT

Про клієнта

«Укртелеком» – це велика українська телекомунікаційна компанія, що є найбільшим оператором фіксованого зв'язку в Україні та лідером серед провайдерів Інтернету. Цей оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг в усіх регіонах країни.

_32x (1) 2.png

GOALS

Про завдання, що поставив перед нами замовник:

У ході обговорення проєкту замовник поставив перед нами завдання розробити відеоролик для рекламної кампанії охоплення, який би не продав потенційним клієнтам у лоб, а цікаво передав цінності компанії.

Крім того, важливо було врахувати, що передбачається запуск повної версії у YouTube PreRoll та адаптація версій по 14 секунд для TV.

_32x (1) 2.png

DONE

Про виконану роботу

Frame.png

Рекламна кампанія включала експрес-вихід коротких рекламних відеороликів на ТБ і повної версії для YouTube Preroll.

Під час роботи над проєктом ми розробили креативну концепцію майбутнього відео, написали сценарій і зробили повний цикл фото-, відеопродакшену, а також адаптацію телевізійних версій.

Ми мали всього два тижні на безліч важливих процесів – опрацювати та узгодити концепцію, провести кастинг, написати музику та провести підготовку до фільмування. Крім того, ми мали зробити продакшн, постпродакшн та правки, а також організувати фотосесію з головними персонажами для рекламних матеріалів та безпосередньо підготувати самі рекламні матеріали.

Спойлер: ми все встигли та вклалися у зазначені строки.

_32x (1) 2.png

RESULTS

Про результати

Frame.png

Рекламна кампанія тривала два тижні та отримала чудові результати щодо кількості заявок на підключення Інтерактивного TV від Укртелеком.

bottom of page