top of page
_32x (1) 2.png

CLIENT

Про клієнта

Алі – природжений екскурсовод, особистий бренд якого являє собою яскраву, харизматичну, щиру та неймовірно яскраву особистість, яка неймовірно любить людей і свою країну понад усе, а тому вміє закохати в Єгипет всіх навкруги.

Серед послуг Алі – ексклюзивні екскурсійні програми та супровід Єгиптом.

_32x (1) 2.png

GOALS

Про завдання, що поставив перед нами замовник:

Нашим завданням було вивчити специфіку туристичної сфери в Єгипті, яка має свої культурні та інфраструктурні особливості, скласти портрет цільової аудиторії та розробити продаючий сайт у рамках вже сформованого особистого бренду Алі.

_32x (1) 2.png

DONE

Про виконану роботу

Frame.png

Розробка веб-сайту у рамках особистого бренду – це ефектна та ефективна візитівка людини, покликана представити Алі з найкращої сторони та яскраво розповісти про його послуги й переваги. Важлива мета – надихнути потенційних клієнтів полетіти на відпочинок саме до Єгипту, звернутися до Алі за екскурсією або супроводом або зайти на його сайт і вибрати бажане дозвілля серед усіх пропозицій.

 

Під час роботи над проєктом ми ретельно вивчили сферу туризму, зібрали прямих і непрямих конкурентів, розбудували портрет цільової аудиторії та структуру майбутнього сайту, яку реалізували в прототипі. Після цього ми взялися за дизайн, приділивши велику увагу зручності інтерфейсу та просуванню клієнтів воронкою продажів.

_32x (1) 2.png

RESULTS

Про результати

Frame.png

Розроблений для Алі веб-сайт урахував усі побажання та потреб клієнта, визначені на початку роботи над цим проєктом. Ми досягли ефективного поєднання зовнішньої привабливості ресурсу, його інформативності, а також адаптивності та комфорту для користувачів. Також, ми забезпечили ефективний досвід користування завдяки оптимізації для мобільних пристроїв, оскільки майже половина відвідувачів заходила на нього саме зі смартфонів. 

Крім того, ми наповнили сайт продаючим контентом і пропрацювали контент-стратегію для ефективного просування сайту в топ пошукової видачі, щоб збільшити кількість відвідувачів і конверсію продажів.

bottom of page