top of page

DEVELOP

Mask_Group (1).png
_32x (1) 2.png

Розробка сайтів

Створені нами веб-сайти відрізняються сучасним дизайном, зручним інтерфейсом, адаптивністю до мобільних пристроїв і широкими можливостями інтеграції зі сторонніми інструментами (маркетинг, аналітика, CRM-системи, сервіси для клієнтської підтримки тощо). Для різних цілей і завдань бізнесу ми пропонуємо розробку сайту (сайтів) з різною структурою та широкими технологічними можливостями.

Оберіть оптимальний тип сайту саме для вашої компанії: 

  • розробка корпоративного сайту;

  • e-commerce, електронна комерція та розробка інтернет-магазину;

  • створення сайту-візитки;

  • розробка лендінгу (Langing Page);

  • створення сайту на WordPress;

  • пошук найкращого рішення та розробка унікального сайту для вашого бізнесу.

image_23 (1).png
_32x (1) 2.png

WEB SITES

Розробка сайту

Якісний, сучасний і привабливий сайт є запорукою найкращого першого враження про вашу компанію в інтернеті.

Всі веб-сайти, над розробкою та просуванням яких працювала наша команда, потрапили в топ пошукових систем та стабільно приносять своїм власникам нових клієнтів і продажі. 

Кожен наш клієнт є особливим, а кожен ваш бізнес – унікальним і неповторним! Ми знаємо, як підкреслити ваші переваги та створити сайт, який повністю відповідатиме вашим цілям і вимогам.

OWINKS1 (1).png
_32x (1) 2.png

STRATEGY

Створення веб-сайту від +KARMA

1

telescope-3d-model-o (1).png

Етап 1. Обговорення проєкту та розробка стратегії

Під час обговорення із замовником визначаються цілі та завдання проєкту, розбудовується бачення майбутнього сайту. Після цього вивчаємо становище на ринку й у ніші, а також досліджуємо цільову аудиторію, особливості компанії та засоби її відбудови від конкурентів.

2

Етап 2. Створення Customer Journey Map майбутнього веб-сайту

Досліджуємо весь шлях потенційного клієнта до отримання вашого продукту, щоб візуалізувати досвід взаємодії аудиторії з брендом. Це дозволяє врахувати не лише етапи, які потенційний клієнт має пройти до покупки, але й його звички, інтереси, спосіб життя, болі та страхи.

3

Етап 3. Розробка UX/UI Design і Front-end

Врахування логіки бізнес-процесів та створення інтерактивних прототипів  забезпечать комфортний досвід користування та привабливий зовнішній вигляд сайту.

4

Етап 4. Програмування функціональної частини

На цьому етапі потрібно об’єднати в одне ціле систему управління, дизайн та інтерфейс сайту. Крім того, важливо реалізувати всі взаємодії майбутнього ресурсу зі сторонніми сервісами, програмами або сайтами, зокрема, інтегрувати CRM/ERP, додати аналітику та сторонні сервіси.

5

Етап 5. Фінальне тестування та запуск у роботу

Зворотний зв’язок на кожному етапі роботи та після запуску проєкту є запорукою стабільності та своєчасного виправлення можливих помилок. Забезпечуємо безпеку готового сайту, здійснюємо техпідтримку 24/7 та тестуємо працездатність сайту.

_32x (1) 2.png

TYPES

Види сайтів

Untвitled-1.png

Tilda

Цей зрозумілий і зручний  SEO-friendly сайт легко інтегрується зі сторонніми сервісами та аналітикою. Всі елементи вже адаптовані до мобільних пристроїв та стаціонарних комп’ютерів і мають гарний вигляд на всіх пристроях. Крім того, ви зможете самостійно управляти контентом. 

Untitle3d-1.png

CMS

Веб-сайти з CMS дозволяють зручно та легко обслуговувати ресурс самостійно, не торкаючись функціональних елементів і дизайну. Це дає змогу швидко додавати та редагувати контент, керувати доступом до нього, а також змінювати дані на сторінках, надсилати пошту тощо.

Untitled23-1.png

E-commerce

Сайти для електронної комерції та продажу товарів в Інтернеті мають бути максимально зручними та адаптивними для залучення більшої кількості користувачів. Якісний і комфортний сайт інтернет-магазину – це чудова можливість збільшити прибуток свого бізнесу, яка сьогодні є у будь-якого виробника.

_32x (1) 2.png

KNOW-HOW

Наші можливості

Пошук найкращих рішень

Наша ціль – знайти найкращі рішення для вашого бізнесу та створити досконалий проєкт, який приноситиме вам найбільше прибутку та задоволення. 

Маркетингові послуги під ключ

У нашому арсеналі маркетинговий інструментарій повного циклу і вміння ним ефективно користуватися. Ми розуміємо болі ваших клієнтів та знаємо, як з ними працювати.

Довгострокові результати

Наші рішення довготривалі та однаково ефективно працюють сьогодні й у довгостроковій перспективі. Результати нашої роботи стабільно приноситимуть вам нових відвідувачів і продажі.

Відповідальний підхід 

Наші зобов’язання перед клієнтами виконуються якісно та вчасно, оскільки ми бережемо ваш час, дотримуємося запланованих термінів і несемо відповідальність за кожний свій проєкт.

Досвід розбудови брендів

10+ років досвіду роботи у комунікаційній сфері та вміння перетворювати ідеї в ефектні та ефективні рішення дають нам змогу розв'язати будь-які маркетингові задачі для вашого бізнесу.

Розбудова комунікації

В залежності від ваших цілей і потреб, ми запропонуємо безліч підходів до комунікації з аудиторією, щоб досягти лояльності потенційних клієнтів до вашого продукту.

_32x (1) 2.png

CLIENTS

Нам довіряють

logo2 (3).png
logo2 (2).png
logo2 (1).png
logo2.png
--lite.png
image_16.png
a98d501f-98f2-4497-b.png
image_15.png
image_10.png
image_11.png
bottom of page