top of page

STRATEGY

330_ (1).png
_32x (1) 2.png

Стратегія
та брендінг

Ми надаємо комплексні послуги у сфері брендингу і починається все з головного — стратегії розвитку бренду, що визначає послідовні кроки на шляху до бажаного результату та затвердження вашого бренду в онлайн-просторі.

330_ (1).png
_32x (1) 2.png

DIGITAL

Digital стратегия

Стратегія просування визначає те, як розвиватиметься бренд протягом найближчого часу та у довгостроковій перспективі. Під час її створення досліджується ринок та цільова аудиторія, розробляється позиціювання, розбудовуються комунікації та тактичні кроки щодо просування.

 

Розробка брендінгу та стратегії дозволяють проробити шляхи розвитку бренду та його образ у свідомості споживачів, а також визначити його головну ідею, цінності та унікальні переваги.

435997-PEA2NQ-515_1.png
_32x (1) 2.png

STRATEGY

Маркетингова стратегія від +KARMA

3478839.webp

Під час спілкування із замовником, формуємо довгострокові цілі просування та завдання, що дозволяють якнайшвидше їх досягти. У рамках розробки стратегії враховуються бізнес, маркетингові, комунікаційні та digital-напрямки роботи над проєктом.

Після аналізу ринку, конкурентів та особливостей ніші, визначаємо частку компанії та розбудовуємо шляхи її розширення. Для цього аналізуються всі вихідні характеристики компанії та внутрішні й зовнішні бізнес-процеси.

Портрет потенційного клієнта компанії враховує його потреби, заперечення, болі, інтереси та спосіб життя. Сегментація цільової аудиторії на групи дозволяє визначити між ними спільне та підібрати найкращий підхід до кожного.

Бренд отримує унікальний образ та вигідні переваги у сприйнятті споживача, що відбудовує його від конкурентів. Для цього вивчаємо попит і пропозицію на ринку та розробляємо УТП продукту, яка задовольняє потреби та очікування цільової аудиторії.

Медіа-план враховує найрелевантніші канали просування бренду та відсікає все зайве. Враховуючи стратегію та портрет цільової аудиторії, підбираємо майданчики, інструменти та канали комунікації, щоб охопити, утримати та провести по воронці продажів найбільше клієнтів.

Постійний аналіз ефективності стратегії за допомогою ключових показників та поточних результатів. Це дозволяє підвищити коефіцієнти конверсії та утримання клієнтів та скорочує кількість нецільових лідів, що призводить до збільшення прибутку компанії.

_32x (1) 2.png

KNOW-HOW

Наші можливості

Пошук найкращих рішень

Наша ціль – знайти найкращі рішення для вашого бізнесу та створити досконалий проєкт, який приноситиме вам найбільше прибутку та задоволення. 

Маркетингові послуги під ключ

У нашому арсеналі маркетинговий інструментарій повного циклу і вміння ним ефективно користуватися. Ми розуміємо болі ваших клієнтів та знаємо, як з ними працювати.

Довгострокові результати

Наші рішення довготривалі та однаково ефективно працюють сьогодні й у довгостроковій перспективі. Результати нашої роботи стабільно приноситимуть вам нових відвідувачів і продажі.

Відповідальний підхід 

Наші зобов’язання перед клієнтами виконуються якісно та вчасно, оскільки ми бережемо ваш час, дотримуємося запланованих термінів і несемо відповідальність за кожний свій проєкт.

Досвід розбудови брендів

10+ років досвіду роботи у комунікаційній сфері та вміння перетворювати ідеї в ефектні та ефективні рішення дають нам змогу розв'язати будь-які маркетингові задачі для вашого бізнесу.

Розбудова комунікації

В залежності від ваших цілей і потреб, ми запропонуємо безліч підходів до комунікації з аудиторією, щоб досягти лояльності потенційних клієнтів до вашого продукту.

_32x (1) 2.png

CLIENTS

Нам довіряють

logo2 (3).png
logo2 (2).png
logo2 (1).png
logo2.png
--lite.png
image_16.png
a98d501f-98f2-4497-b.png
image_15.png
image_10.png
image_11.png
bottom of page