top of page

ГОЛОВНА > ПОСЛУГИ > РОЗРОБКА СУЧАСНОГО ДИЗАЙНУ

DESIGN

Фірмовий стиль, особливості та посили вашого бренду можливо якнайкраще проявити за допомогою сучасних тенденцій веб-дизайну. 

Ефектно та змістовно оформлений сайт, яскраві рекламні ілюстрації та подані у фірмовому стилі соціальні мережі з першого погляду чіпляють потенційного клієнта та утримують його увагу, спонукаючи продовжити знайомство з вашою компанією та її продуктом. 

_32x (1) 2.png
Group_69 (1).png

Розробка сучасного дизайну

iPhoneX_Black-1 (1).png
_32x (1) 2.png

STYLE

Створення корпоративного стилю

Корпоративний стиль бренду – це характер, втілений у візуальній стилістиці, що простежується у стилі спілкування з клієнтами, партнерами та конкурентами.

 

Ви маєте кілька секунд, щоб зацікавити потенційного клієнта при його першій зустрічі з вашим брендом. Ефектний, сучасний і привабливий дизайн – саме те, з чого почнеться його знайомство з вашим сайтом. Дивитися на нього має бути приємно, а користуватися – комфортно, легко та зрозуміло.

Візуальне перетворення бізнесу реалізується в його фірмовому стилі, який простежується не лише в логотипі чи дизайні сайту, а й решти ілюстрацій – від рекламних листівок до оформлення соцмереж. Так зміцнюється сила бренду та зростає переконання аудиторії щодо намірів компанії, яка надовго увірвалася у свою нішу. Це викликає довіру і покращує репутацію бренду, робить його унікальним і впізнаваним серед конкурентів.

MacBook (1).png
_32x (1) 2.png

ORDER

Який дизайн можна замовити в +KARMA?

_32x (1) 2.png

CONTAINS

Розробка дизайну від +KARMA

OGMT760_1.png

Під час обговорення із замовником визначаються цілі та завдання проєкту, розбудовується бачення майбутнього корпоративного стилю бренду. Після цього вивчаємо становище на ринку й у ніші, а також досліджуємо цільову аудиторію, особливості компанії та засоби її відбудови від конкурентів.

У роботі над дизайном аналіз цільової аудиторії дозволяє створити інтерфейс, інтуїтивно зрозумілий та комфортний для кожної категорії користувачів. Зокрема, для брендів, що орієнтуються на віковий сегмент, важливою буде легкість у використанні. Для компаній, орієнтованих на молодь, – якісно адаптована мобільна версія та вау-ефект.

Попередня розбудова концепції та прототипів робить роботу над проєктом прозорою та зрозумілою для замовника. Крім того, це значно спрощує комунікацію всередині команди, тоді як результат такої роботи виходить якіснішим, а розробка відбувається швидше.

Кожен візуальний елемент, над розробкою якого ми працювали, є особливим та унікальним. Спираємося на сучасні тенденції та логічно вбудовуємо їх у структуру веб-сайту чи інших дизайнерських продуктів, для чого враховуємо поставлені перед нами цілі, а також реалізуємо потреби та бажання цільової аудиторії вашого бренду.

Більшість користувачів, які відвідають ваш сайт, робитимуть це з мобільних пристроїв. Саме тому вкрай важливо передбачити адаптивність інтерфейсу та максимально налаштувати його для зручного використання з будь-яких пристроїв.

Під час розробки дизайну, макетів ілюстрацій та іншої графіки враховуємо побажання замовника, однак, за потреби опрацьовуємо додаткові побажання. Також, на цьому етапі вносяться правки для того, щоб результат максимально відповідав баченню та очікуванням замовника та щиро його тішив.

bottom of page