top of page

ГОЛОВНА > ПОСЛУГИ > ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

CRM

1032-(13) (1).png
_32x (1) 2.png

Технічна підтримка

Технічна підтримка бізнесу полягає у налаштуванні комплексного та ефективного сервісу для маркетингової та IT інфраструктури вашої компанії таким чином, щоб всі бізнес-системи злагоджено працювали в реальному часі.

1032-(1) (1).png
_32x (1) 2.png

SMM

Аналіз бізнесу

Ми глибоко проаналізуємо збудовану інфраструктуру вашого бізнесу та усунемо  збої в її роботі, включаючи технічну підтримку та доробку сайту або налаштування SEO, LSI, роботу з контентом та запровадження CRM. За результатами аналітики запропонуємо найкращі рішення для підвищення прибутковості вашої справи та ефективності праці співробітників.  

 

Крім того, ми надамо вам детальні рекомендації та покрокові інструкції, які дозволять вам або вашому персоналу самостійно налаштовувати інфраструктуру та розв’язувати більшість можливих негараздів з IT підтримки.

40570094 (1).png
_32x (1) 2.png

TECHNICALLY

Технічна підтримка від +KARMA

405700-PCVOOD-294 (1).png

Доки ви зосереджені на розвитку вашого бізнесу та впровадженні нових ідей, ми професійно опікуємося технічним супроводом вашого сайту і цілодобовою підтримкою його серверної інфраструктури. Це передбачає постійне, системне, регулярне та безперервне комплексне обслуговування веб-сайту, що включає його технічну підтримку 24/7, доробку чи редизайн, постійне вдосконалення функціонала і контенту, а також забезпечення безпеки.

Комплексний аудит сайту допомагає виявити негаразди у його функціонуванні, уникнути падіння позиції в пошуковій видачі та зниження рівня продажів. Подальша оптимізація та доробка веб-сайту дозволяє відновити його ефективність й актуальність, що забезпечить місце у топі пошукових систем, а також приріст трафіку і продажів. Ми ретельно проаналізуємо результативність вашого сайту, допрацюємо його слабкі місця та допоможемо ефектно та лаконічно розкрити сильні посили вашого бренду та продукту.

Система взаємодії з клієнтами CRM (Customer Relationship Management) – цифровий мозок вашого бізнесу. Цей інструмент дозволяє впорядкувати в одній панелі управління комунікацію з клієнтами та об’єднати всі канали зв’язку з ними, а також маркетинг, клієнтський сервіс та продажі. Це автоматизує бізнес-процеси у рамках стратегії розвитку компанії, організовує ефективну взаємодію з клієнтами та дозволяє виявити ризики на початковому етапі роботи, що зводить до мінімуму можливі збитки.

Просування сайту в основному потоці видачі Google потребує розуміння потребує розуміння функціонування алгоритмів пошукових систем. Окрім усунення технічних проблем, що стримують розвиток сайтів, важливо забезпечити користувачів насправді якісним контентом – контент має бути корисним, цікавим та інформативним, щоб дати читачам саме те, що вони шукають. Професійний SEO аудит сайту та сучасні LSI методи дозволяють випередити конкурентів в органічній видачі та уникнути потрапляння під фільтри пошукових систем.

Майже 100% потенційних клієнтів вивчають контент на вашому сайті, перш ніж перейти до покупок. Що це означає для вашої компанії? Контент має бути якісним та цікавим. Він має допомагати продажам. Ви можете написати всі тексти для сайту самі або доручити це завдання своєму найвідповідальнішому та «промовистому» менеджеру – але краще довірити контент та копірайтинг професіоналам та замовити послуги копірайтингу у нас.

1_1.png
 • зручна вирва продажів, можливість впроваджувати та тестувати вузькі вирви для різних сегментів ЦА;

 • вбудована телефонія;

 • докладні параметри угод;

 • сканер візитних карток;
  інтеграція з більш ніж 200 зовнішніми сервісами - від соціальних мереж та електронної пошти до LPgenerator.

3 (1).png
 • подібність із соціальними мережами, що дозволяє швидко орієнтуватися у системі;
  зручна навігація - вкладки розділені за категоріями;

 • розміщення у хмарі, доступ у будь-який час та з будь-якого місця;
  можливість відстеження активності працівників.

2_1.png
 • автоматизація всіх бізнес-процесів;

 • відстеження угод та ведення клієнтської бази;

 • можливість інтеграції з 1С та сторонніх каналів зв'язку (телефонія, соц. мережі, сайт та електронна пошта);

 • багаторівневий захист інформації;
  наявність мобільної, хмарної та коробкової версії.

4.png
 • управління проектами та завданнями, сховище документів, оцінка та облік витрат, звітність – зібрані в одному місці;

 • клієнтська база з історією взаємин із кожним клієнтом, класифікацією лідів та воронками продажів;

 • інтеграція із зовнішніми сервісами - месенджери, соціальні мережі, АТС, електронна пошта, хмарні сховища

_32x (1) 2.png

POPULAR

Найпопулярніші CRM системи:

-removebg-preview (1).png
bottom of page